درباره گلدن سازه بیشتر بدانید!

مجموعه گلدن سازه GoldenSaze در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را تحت عنوان بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت شروع کرده است. هدف و آرمان اصلی گلدن سازه ارائه اطلاعات و خدمات جهت سهولت و افزایش بازاریابی و فروش محصولات صنعت ساختمان است.

باعث افتخار ماست که به‌واسطه پشتیبانی و حمایت‌های شما بیش از ۸ سال در سه کلان‌شهر اصلی کشور شامل تهران، مشهد و اصفهان به‌عنوان برترین بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت شناخته می‌شویم.

گلدن سازه با استفاده از سابقه کافی و آشنایی کامل به فرایند جمع‌آوری و آنالیز اطلاعات، کلیه اطلاعت را به‌صورت دقیق از مرحله تخریب تا پایان کار، با کلیه جزئیات در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

گلدن سازه همواره در تلاش برای بالابردن حجم و صحت اطلاعات و قدرت نرم‌افزاری خود است تا مشترکین از بهترین امکانات بهره‌مند شوند. که این امر مهم در افزایش فروش و رونق کسب و کار شما را در پی خواهد داشت.

گلدن سازه تا به امروز اطلاعات صدها هزار پروژه ساختمانی را تا به امروز رصد کرده و در اختیار مشترکین قرار داده است و به‌صورت روزانه نیز حجم زیادی پروژه جدید نیز به سامانه اضافه می‌شود و حجم زیادی از پروژه‌ها نیز مجدد به‌روزرسانی می‌شوند.

ما هموار منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم. انتقادات و پیشنهادها شما را می‌شنویم و در راستای بهترشدن از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.